HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= !

5 posters

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! Empty Geri: YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= !

Mesaj  BrachyPilma Perş. Tem. 02, 2009 11:25 am

ARKADASA KATILIYORUM ALIN BENDENDE KSCLER

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! 200972114630

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! 14346248

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! 33846992
BrachyPilma
BrachyPilma

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! Empty Bilmeden konuşan insanlar

Mesaj  YEKBUN Perş. Tem. 02, 2009 3:52 pm

siz bi kere bizi banlatmak için elınızden gelenı yapmaya calışıyorsunuz bizi kesemedıgınız ıcın iftira üstüne iftira atıyosunuz . playerlık var dıye npt mı yapıyoruz anlamına geliyor bu orada mage dışarıya gelıpyordu bızde kesıyorduk orda bir sürü adam kestık neden o fotoları koymadın sizdeki bütün adamlarda wh var bunun resmini çekicem bu sefer cekemeyınce hata yaptık. savaşta kapı kapalı iken w7k2d some( yani sen ) tilki::tr gbibi ve benzeri üçkağitçı isimler wh kullanyıordu ban yemiyordunuz diğer gm lerin size yaptıgı yardımı soylemıyorum bıle w7 ztn ayrıcalıklı bi adam serverın en taşşaklısı onu full hp ıle kesıyorum asasla kendine güvenen varsa gelsin vs atalım oynun veredıgı ıtemler uzerımde ki itemlerı merak edenlere soylıyeyım dex 12 2 parça var diğerleri oynun verdıgı ıtemler shard 8 dual chytın 8 set .....soylemek istediğim bükemediğiniz bileği neden öpmek yerin iftira atarsınız ... Sleep

YEKBUN

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! Empty Geri: YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= !

Mesaj  SomeoneStopMe Perş. Tem. 02, 2009 4:55 pm

Bükümediğim Bilek ??
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mami Mami2 Mami3 Adlı Çarlar Nedense Hep Siz NT'ye Gelince Oyuna Giriyorlar Hep Siz Ön Yada Arka Kapıya Gidince Hareket Ediyorlar

W7K2D Bizim Clanda Değil

Clanımızda Wh,Sh,Tbl Player Vb. Program Kullanan Kimse Yokk...

Sadece Oyunun En Sağlam Playerlarından Oluşmakta Olan Bir Clan...

Bana Yapılan Yardım Diyorsun O Yüzden Mi Sadece 1 Tane Unique'm Var [Wp] Very Happy
SomeoneStopMe
SomeoneStopMe

Mesaj  F4NT4ST1C Cuma Tem. 03, 2009 8:19 pm

SomeoneStopMe demiş ki:Bükümediğim Bilek ??
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mami Mami2 Mami3 Adlı Çarlar Nedense Hep Siz NT'ye Gelince Oyuna Giriyorlar Hep Siz Ön Yada Arka Kapıya Gidince Hareket Ediyorlar

W7K2D Bizim Clanda Değil

Clanımızda Wh,Sh,Tbl Player Vb. Program Kullanan Kimse Yokk...

Sadece Oyunun En Sağlam Playerlarından Oluşmakta Olan Bir Clan...

Bana Yapılan Yardım Diyorsun O Yüzden Mi Sadece 1 Tane Unique'm Var [Wp] Very Happy

Ben şahidim bizzat kendim de gördüm Mami1 Mami2 nin orc base arkasında kesildiğini. Bükemediğin bilekle alakası yoktur NPT kavramının. Ben somebodystopme nin koyduğu ss lerde vs göremedim? Sadece npt ss leri var. Adam npt diyor sen bükemediğin bilek diye gidiyorsun...Olmadı bu.
F4NT4ST1C
F4NT4ST1C

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! Empty Mega

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:28 am

Bak Onları Tanımıoz Biz Ntye Girerken Onlarda Geliodu Bizde Kesioduk Bizim Ne Sucumuz Var Acaba Onların Bizi Kesmelerinimi Bekliyelim Hea???

FRUKO_5

Mesaj  SomeoneStopMe Ptsi Tem. 06, 2009 11:32 am

Eminimki O Çarlar Sizi 1 Günde Kesemez Cünkü 1 Ara Seek Açtıklarını ve 27-45 yani 30 lvl olduklarını gördüm...
Sen veya Yekbun siz bu çarları açtınız demiyorum ama sizin pt'den birilerinin açtığı belli dimi
SomeoneStopMe
SomeoneStopMe

YEKBUN FRUKO_5 Tweety_35 Ve N00b Pt'si =NPT= ! Empty Lan

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 2:28 pm

Lan Gerizekalı Aptal Okumayı Bilmion Daha NAsı Gordun Sen O Seeki bi zamanlar sende o sekı açıyodun beyınsız Wink sımdı yol al cocuk senle ugrasamam gıdene yol yakısır Very Happy:D:Dlol

FRUKO_5

Mesaj  SomeoneStopMe Ptsi Tem. 06, 2009 4:33 pm

Beyinsiz Oldugunu Anladm Artik ....'larimi Yalasanda Sana Cvp Vermem
SomeoneStopMe
SomeoneStopMe

- Similar topics