HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Db 0Lanırsa.

+4
SomeoneStopMe
TheBack
SarahxD
TheHorror
8 posters

Db 0Lanırsa. Empty Db 0Lanırsa.

Mesaj  ReBeL Ptsi Tem. 06, 2009 12:54 am

Db sıfırlanırsa admin ve gmler ben ıtemlerımı ısterım yada 2-3 arkadas oyunu bırakırız gelçi baskalarıda bırakır eger db sıfırlanırsa asasımdaqi +1 rol +0 ss wariorumdaqi +8 ss +1 ds +1 wp +1 duaL roc +8 giga +8 avedonu filan ısterim eger sfırlanırsa db sıfırlamayın sadeece seri skılle girmemelerini saglayın bi pacht koyun bisi yapın ben anlamıyorm bu ıslerden Sad

ReBeL
Misafir

Db 0Lanırsa. Empty zzzzz

Mesaj  TheHorror Ptsi Tem. 06, 2009 7:28 am

bilader ne diyosun allah aşkına saçmalama... db sıfırlanması zaten playerlerin herşeyinin gitmesi demek herşeye baştan başlıcaksın itemlerini de tekrar kasıcaksın anlıomusun. Sen gelip pazarda alıncaklar listesi gibi adminden db 0 lanmasından sonra item istiosun... BULLSHİT
TheHorror
TheHorror

Db 0Lanırsa. Empty Geri: Db 0Lanırsa.

Mesaj  SarahxD Ptsi Tem. 06, 2009 10:04 am

Aynı dertden bende yakınıorym ama yapıcak bır sey yok Benım de +0 ROC +0 ROM +1EP +0 KEKURI BELT +1 DS +1PP qıdıcek elden ne qelır :S

SarahxD

Mesaj  ReBeL Ptsi Tem. 06, 2009 10:18 am

görmuonmu herkez item istior biz bosunamı cıkarttık onca itemi ben belki cıkartamıcam aynı itemleri delimisin sen sıfırlanmasını ıstıosan sende bol ıtem varsa ver o zaman

ReBeL
Misafir

Mesaj  ReBeL Ptsi Tem. 06, 2009 10:21 am

o KADAR yap itemi emeq harca kac gün np deılde item ara buL aL soNrA NEYmiş db sıfırlanıyor db sıfırlancagına gidip seri skıl engellesınler daha iyi öLe işmi var.

ReBeL
Misafir

Db 0Lanırsa. Empty zzz

Mesaj  TheHorror Ptsi Tem. 06, 2009 10:41 am

o kadar emek verıyoruz diyosunda, serverde adam kalmadıktan sonra itemin olsa ne yazar. ? he hile kalksın sadece diyosun hile kalksa bile millet serveri bırakmıs %100 baska server bulmustur bırakanlar ona bakarsan benimde wp +1 rol +1 roc +1 rom +1 +9 gigaLarım ds ss dw sherion chd ve bissürü uniq item gidecek ama zamanla yaparsın yine db 0lanırsa hem herkes tekrar heyecanlanır en iyi olmak için ve adminler gmler ilgilenip tanıtım yaparlarsa eskisi gibi +160 userle zevkli zevkli oynarsın serverini 0k. ?
TheHorror
TheHorror

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:03 am

bn senin gibi asas deıl wariorum 1 bowlda ne kadar gezsem o itemleri bulamam buda 2 cok istiosan dbnin sıfırlanmasını aynı itemleri ver bana oynuyalım ben sadece hıle kalksın ıstıyorm mıllet bu yuzden bırakıyor np veya itemden dolayı en fazla 20 kısı bırakmıstır seri skılden ise w.hden ise 50-60-70 filan anladınmı oke ?

TheBack

Mesaj  TheHorror Ptsi Tem. 06, 2009 11:06 am

madem wariorsun aklını kullanıp asas acıcaksın boss kesebilmek için yapıcaksın itemini 0k?
TheHorror
TheHorror

Mesaj  SomeoneStopMe Ptsi Tem. 06, 2009 11:16 am

Post Kasmak İçin mi Açtın Bu Konuyu TheBack :S
Anlamıorsun Herhalde X-Sheld Kuruldu. Bununla Birlikte Db'de '0'lansınki X-Sheld Bir İşe Yarasın...
Sen o Roc +1 'leri Nasıl Eskiden Yaptıysan Şimdide Yaparsın...
SomeoneStopMe
SomeoneStopMe

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 12:32 pm

smdi herkez boss arıor kolaysa +1 rol bulsana bana asasıma koalysa dual +1 roc versene ?? cok bılıosan git kendin cıkar bana itemleri konuma sen karısma bari.

TheBack

Db 0Lanırsa. Empty reeee

Mesaj  hercai Ptsi Tem. 06, 2009 8:01 pm

La ben Gıdıcek ıtemlerımı yazam o kucuk dılını yutarsın Very Happy lol

hercai
Misafir

Mesaj  F4NT4ST1C Ptsi Tem. 06, 2009 8:07 pm

Neden herkes item derdinde? serverda user yok siz item derdindesiniz... Ne iş ? 10 userla oynayıp rol +5 in olsa kaç yazar ??? Bana bunun açıklamasını yapın. Itemleri yeniden kasmak bence oyuna birazcık rekabet katıcak ve tatlandıracaktır... item isteyen arkadaşlarım , saçmalamayın... Db 0 lanması hem servera user getirir hem de zevk !
F4NT4ST1C
F4NT4ST1C

Mesaj  NeCKeLs Ptsi Tem. 06, 2009 8:21 pm

F4NT4ST1C demiş ki:Neden herkes item derdinde? serverda user yok siz item derdindesiniz... Ne iş ? 10 userla oynayıp rol +5 in olsa kaç yazar ??? Bana bunun açıklamasını yapın. Itemleri yeniden kasmak bence oyuna birazcık rekabet katıcak ve tatlandıracaktır... item isteyen arkadaşlarım , saçmalamayın... Db 0 lanması hem servera user getirir hem de zevk !
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
NeCKeLs
NeCKeLs

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 10:12 pm

kardes onceki sıfırlanmada vermışlerdi bundada verirler herhalde Sad

TheBack

Mesaj  F4NT4ST1C Ptsi Tem. 06, 2009 10:20 pm

TheBack demiş ki:kardes onceki sıfırlanmada vermışlerdi bundada verirler herhalde Sad

Bak bende cs vardı...Ben o bile geri verilmese kabul ediyorum db 0 lanmasını. diğer itemler de cabası. Rol +1 de vardı bende ayrıca. +0 da vardı. rom +1 roc +0 lar. dd 32 kalkanlar. anti defans kıyafetler... Ben yine de razıyım bunların gitmesine. Ki çoğu kişi razı...
Göreceksiniz bakın...Çok güzel şeyler olucak bu serverda...Adminlerimiz Gm lerimiz de sanırım ellerinden geleni yapacaklardır...Güveniyoruz...
F4NT4ST1C
F4NT4ST1C

Mesaj  :::W4RM4STR::: Ptsi Tem. 06, 2009 10:22 pm

TheBack demiş ki:kardes onceki sıfırlanmada vermışlerdi bundada verirler herhalde Sad

0 lanmalı db.. böyle gitmez.
:::W4RM4STR:::
:::W4RM4STR:::

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 10:28 pm

neyse kısmet neyse o olsun

TheBack

Db 0Lanırsa. Empty herkes aynı gouste

Mesaj  YouCanTouchThis Salı Tem. 07, 2009 12:46 pm

herkes ısıflrnasın dio ve itemleriniin gitmesini istio bence gmler db yi hemen sıfırlamalı sıfırlamassan cok user kaybedeceğini soliiim Very Happy Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pig cat pale rabbit bounce alien confused affraid Basketball Sleep drunken cheers sunny albino cherry santa king farao rendeer jocolor geek scratch study flower lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

YouCanTouchThis

Db 0Lanırsa. Empty Gm brni sucsuz yere banladı

Mesaj  YouCanTouchThis Salı Tem. 07, 2009 12:48 pm

Gm oyundan sopudum benı sucsuz yere banladın Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

YouCanTouchThis

Mesaj  YouCanTouchThis Salı Tem. 07, 2009 12:48 pm

Gm msn neden açmıon??

YouCanTouchThis

Mesaj  ReBeL Salı Tem. 07, 2009 12:52 pm

AHAHAHA :d

ReBeL
Misafir