HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor

+3
TheBack
Ephesus
EddyCooL
7 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor

Mesaj  EddyCooL Ptsi Tem. 06, 2009 10:55 am

SERİ SKİLL PARTYE GİRMEYE NE KADARDA MERAKLILARMIŞ MEĞER
_Exit
https://2img.net/r/ihimizer/img16/6387/ssptis.jpg
DreamSword
https://2img.net/r/ihimizer/img149/8093/ssptis3.jpg
SARAHxD
https://2img.net/r/ihimizer/img268/7508/ssptis4.jpg

ADAMLAR BANLANMAYI BİLE GÖZE ALIYOR HELAL OLSUN BÖYLE ADAMLARIN KENDİLERİNİN ACIP ACMADIGINDAN BILEDE SUPHELIYIM.. OYUNDA FAZLA PLAYER YOKTU BIDE OLSA PARTY İSTEMİYEN KALMIYACAKTI SANIRIM ...

En son EddyCooL tarafından Ptsi Tem. 06, 2009 11:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

EddyCooL

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Geri: Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor

Mesaj  Ephesus Ptsi Tem. 06, 2009 10:57 am

ben nerden bılım sh oldugunu Very Happy

Ephesus

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty DReamSWoRD

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:00 am

Lan mal herif bizi cagırıyorsun sonra ismini karalıyorsun mal herif kendinde w.h seri skiL HER ne varsa var yap yap ismini karala bize at ama oyuna sakın ghiRme ben sana sölim pm dilimin ucunda bulamıyorum bulunca 1 güzel göstericem sana. pmni bulucam aklımda ama cıkartamıyorum

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty kÖRMÜSÜN ORADA

Mesaj  EddyCooL Ptsi Tem. 06, 2009 11:01 am

PM DEN YAZIYORUZ BİZ SERİ SKİLL İZ BANLANIRSIN DİYE OLSUN SALLA DİOSUNYA FOTO YA BAKSANA

EddyCooL

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Geri: Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor

Mesaj  Ephesus Ptsi Tem. 06, 2009 11:01 am

pt gel nolur diyordu

Ephesus

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty BEN KİMSEYİ PART E CAGIRMADIM

Mesaj  EddyCooL Ptsi Tem. 06, 2009 11:02 am

TAMAMMI KENDIN GELIP ADD DEDIN LUPINCI OLURUM DEDIN DIGER MALLAR GİBİ SENDE.
BİDE DEDİNKİ BANLANIRSAM BANLANRIM SATEN KARUS CHARLA OYNUYORUM BUNU BOSS CHAR OLARAK KULLANIYORUM DEDİN..

EddyCooL

Mesaj  Ephesus Ptsi Tem. 06, 2009 11:03 am

Foto Ya Baktım Salla Yaziyor Pt gelemem diyorm Yani Smile

Ephesus

Mesaj  Ephesus Ptsi Tem. 06, 2009 11:03 am

saf safa konuyorsun Very Happy

Ephesus

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:06 am

lan bok çıkan bi yerınden atmıyorsan ben neyim lan ne zman öle bisi dedın bni aldın ptye dedim boss kesmek icin kullanıyorum karus char oynuyorum dedim sende ....... atarak yazmıssın ha bu ha şu nereden atıon ?

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Ben Beni Keepere Cekin Die Alın Dedim Yoksa Ben Emegimde Kasıom

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:07 am

Ben Dunleyin Adminle Konuşmak İicin Giridm Oyuna Baktım SAvaş Var Bende Girim Sonra Bu Adamdan Pt İstedim Keepirin Orasında Adamı Vardır Die Sonrada Adam Bunu Solede Banlanırsın Dedi Bende Al Dedim Ceksin Geri Cıkarım Die Bu adam Alta Yazdıgımı Neden Cekmemiş ????

FRUKO_5

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Exit Dogru Solisun

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:08 am

Bunlar Saf Saf Konuşuo Bide Bana Soliokı Ben Exitı Banlatıcam Very Happy Very Happy

FRUKO_5

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:09 am

fruko kardesim bırak adam bol keseden atıyor ya herif kendi aLıor ptye np kasıolar arkadası Oc ile ben seri skılcılere w.hcilere Oc diyorum biliosundur ?? sonra bize bol ne varsa yazmadıklarımızdan salla gitsin deme O.ç

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Peki

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:10 am

Beni Neden Cekiosun Ben Sen Pt İstedim Ama Beni Cekin Die

FRUKO_5

Mesaj  SarahxD Ptsi Tem. 06, 2009 11:11 am

Senın qıbı o .ç olduqu surece bu oyun oynanmaz eddy O charların nıcklerıde puhaahahh zaaaaaa zuhahah qıbı nıckler dun saat 21:00 qıbı kımse yok oyunda addd dedım aynı seyı sızın gıbı tehdıt edıor benı forumda qorursun dıe sen tam bır pic sın eddy amacın annene kufur yemekse merak etme bız hıc bır kufuru esırqemıyoruz !!!

SarahxD

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Bana

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:12 am

Bana Msn Neni Ver

FRUKO_5

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty ARKADAŞLAR BENİ ALAKADAR ETMEZ

Mesaj  EddyCooL Ptsi Tem. 06, 2009 11:12 am

BEN RESMİMİ KOYARIM DALGAMA BAKARIM TAMAMMI ...
_Exit malının SALLADIGI YALANLARIDA YICEK ADAM YOK BU FORUMDA KABAK GIBI YAZIYOR ORADA BIZ SERI SKILL CIYIZ DIYORUM [OLSUN] DIOSUN BANLANIRSIN DIYORUM [SALLA] DİYORSUN BENIM SIZIN GIBI MALLARLA HARCAMAYA DEGICEK WAKTIM YOK BEN RESMIMI KOYARIM GERISI BENI TINLAMAZ AMA SUNUDA SOYLIYM FRUKO_5 DOGRU SOYLUYOR ASAGIDA DEDIGI GIBI MADEM DEDİ BENİ KEEPER A CEKIWERIN SADECE O HAKLI ORADA AMA DIGERLERI SADECE PARTYE GIRIP NP KASMAK ISTEDI BASKA BI ACIKLAMASIDA YOK ..
ONLARDA BANLANMASSA ARTIK SERI SKILL SH WH KULLANANLAR IN HIC BANLANMAMASI GEREK O PM DE YAZILANLARDAN ANLAMAYANDA WARSA ANCA _Exit GİBİ Bİ MALDIR...

EddyCooL

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:12 am

sarahxD süpersin kardesim bnm yerime söledın pmsi aklımda dilimin ucnda cıkartamıom oyunda görsem onun ben taa...

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty SARAH

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:13 am

Bana Dioki Sarahxd Banlıcam Bunlar Şerefsiz Yha Epy Bana Kardeşim Deme

FRUKO_5

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:14 am

kardesim bizi kucuk duruma dusurmek ıcın ptye alıyorsun senın bize banned yersınız fılan dedigin yerleri cekıorsun fark edersen bizi plana dusurup siteye koyup amacın reziL etmek Soyunuz Oc

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty AHHH BE SARAH YAKTIN KENDINI

Mesaj  EddyCooL Ptsi Tem. 06, 2009 11:15 am

SENİ UNUTMUSTUM DUR SENIDE KOYUYORUM HEMEN RESMINI BRO KUSURA BAKMA DALGINLIK ISTE..SENDE PT İSTEMİŞTİN WE SALLA DEMISTIN

EddyCooL

Mesaj  SarahxD Ptsi Tem. 06, 2009 11:15 am

Her boku yıyen kendısı banlanan bızız sen kendını ne sanıorsun cnm qel de ban la hadı beklıorum sen admınlerı ıyıce bosladın onlar sana prım wermez sen dwm et ..

SarahxD

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Yha Bunların Hepsi Şerefsiz Benim O Alta Yazdıgımı Gostermio Sadece

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:16 am

Bunları Gosteri Böle Pezevenkligin Luzmu Yoq Twisted Evil

FRUKO_5

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty mal

Mesaj  TheHorror Ptsi Tem. 06, 2009 11:16 am

adamlara resmen kendin komplo kurmussun diyosun bişe olmaz diyolar senide cagırsalar sende giderdin cıkmazdın ptden emin ol
TheHorror
TheHorror

Mesaj  TheBack Ptsi Tem. 06, 2009 11:17 am

bak herkezde bunu yapıorsun senin ananmı güzel olm şerefsizin sıçtıgı. kendine yediriyormusun bu küfürleri iyi ye annnene gitsin o kufurler şerefsiz biz pt ıstemıyoruz townda oturodum pt attın ve BAK HERKEZE YAPTIGINI YAPARAK DEDIN BİZ SERİ SKILCIYIZ BENDE DEDİM TAMAM BOS ARAMAK ICIN GIRIYORUM DEDİM BAK NP KASMAK İCİN DEIL FARKINDAYSAN. 2. HER SEFERINDE HERKEZİN KONUSMASINI AYNI YERDE CEKIP REZIL ETMEYE CALISIORSUN O.Ç BAK BU LAF SANA O.Ç HERKEZ SENİN GİBİLERE O.Ç DİOR ...

TheBack

Humanların NASIL NP KAstıgı BELLİ oluyor Empty Eddy Coool

Mesaj  FRUKO_5 Ptsi Tem. 06, 2009 11:18 am

Kendine Cok Ayıp Edion Haberin Olsun Beni Tolga Abi Tanıo Ben Sen Degilim Onutma Tmmı ??? Twisted Evil

FRUKO_5

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics