HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ru neden banned

Ru neden banned Empty Ru neden banned

Mesaj  4SophistiC Perş. Tem. 09, 2009 6:42 pm

hakkıyla oynuyan herkes banlanıor son zamanlarda serverdaki tum asasları kesiyordum persembe aksamı savasa girdim Htg adlı gm bana ban attı bi nazi cıkardık herkesin gotune battı böle serveirn ben ta amına koyum admin banımı acmanı istiyorum bu yazıyı okuyup acmıorsan banı oda senin serefsizligin Wh diyor wh den banladım diyor arkadasım dedi wh yok onda onuda banladı Ru bosu bosuna ban yedi hakkımızla oynuyoruz Arkadasım Vu beni savundu diye ban yedi böle salaklara wermeyin gm lik falan bu olay aynı TheHorror un basına gelen olay gibi wh falan yok allah belamı wersinki adam kapıyı actı iceri girip 1-2 mage kestim ban yedim adama dyorum neden bannned Wh dio direk ban atıyor dier charıma 2 arkadasıma ban attı ne iş bu ya acmıorsanız acmaın siktrn gidn aq adam akıllı player yok bu srverda server npt seri skillden gecilmior ilk once onları banlayın oroospu cocukları...

4SophistiC

Ru neden banned Empty Geri: Ru neden banned

Mesaj  4SophistiC Perş. Tem. 09, 2009 6:44 pm

zaten uskoya baslıycaktım iyi oldu siz kaybedersiniz server full seriskil vs vs dun aksam ful npt ful carsamba aksamı npt wh persembe sabahı seri skil ilk once onları bnlayın.soar bana gelin admin ac banımı lutfen hakkımla 2 gunde kastım o np yi ltfen ac

4SophistiC

- Similar topics