HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veda Mesajım...!

3 posters

Veda Mesajım...! Empty Veda Mesajım...!

Mesaj  Wilwales Cuma Tem. 10, 2009 8:48 pm

Biz bu servera 2ay boyunca elimizdeki tüm imkanları kullanarak kurallar dahilinde bütün zamanımızı harcadık...Karşılığını ise 40tl verip gm olan 10-15 yaş arasındaki kardeşlerimizin bizi banlaması ile aldık...Hector duy..! yavaş yavaş playerlarını kaybediyorsun oyunun ilk zamanı ile sımdı arasında İran ile Türkiye kadar fark var bunuu bil...Bugün arenada bir kavga ettim ve adam 2dk içinde banlatıcam dedi ve sonucunda banlandım sizin aldığınız gmler gerçekten 17+ ve kişilik sahibi mi düşünmek lazım??...Söyliceklerim benimle vakit geçirmiş tüm arkadaşlarıma...Hepinize çok teşekkür ediyorum belki biz 24saat online olup Dragon alamadık...Belki biz para ile item alıp kral olmadık...Ama biz herkesle iyi geçindik kimseye yamuk yapmadık kimseye yukardan bakmadık kolluk yaktık 1.olduk ama her selama cevap attık...Şimdi beni banladınız peki çok umrumda mı _?HAYIR!! ama emek hırsızlığı yaptığınız ve kalitesi düşük cahil insanları gm yapıp başımıza koyduğunuz için YAZIKLAR OLSUN!!.....

Saygılarımla son kez.....Wilwales ve WilwalesMage..
Kendinize iyi bakın dostlarım.

Wilwales

Veda Mesajım...! Empty Geri: Veda Mesajım...!

Mesaj  nonstop Cuma Tem. 10, 2009 11:43 pm

Caner sallagitsin .Gm_Rodolfo diye bir yaşı belli olmuyan bir gm war zaten..Arkadaşıda war sanırım.Önüne gelene ban atıyor..İşte bizim mlletimiz böyle.Para için herşeyi mahfederler.1. larak 40 k np kastım db yedi ses çıkarmadım.2. ye db yedi 45 k gitti ses çıkarmadım.Ama server güzel yeniden kasarım deidm..Fakat böyle gm ler oldukça ne oyundan nede ortamdan zevk alıyorum...Ltfen para için böyle çocuk veya anlamayan şahısları gm yapma HECTOR ...

nonstop

Veda Mesajım...! Empty Lanet olsun

Mesaj  Wilwales C.tesi Tem. 11, 2009 12:38 am

Çok doğru konustun çok inş bu yorumlara bakarlarda akılllanırlar bu 1 değil 2 değil yeter be millet size zaman harcıyo zaman yazıktır günahtır para bu kadar mı önemli ....

Wilwales

Veda Mesajım...! Empty Geri: Veda Mesajım...!

Mesaj  Ne_Deyorsunuz C.tesi Tem. 11, 2009 11:38 am

para para para Smile
Ne_Deyorsunuz
Ne_Deyorsunuz

Veda Mesajım...! Empty Para

Mesaj  Wilwales C.tesi Tem. 11, 2009 12:16 pm

Haklısın dostum PARA!

Wilwales

- Similar topics