HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoX Clanını NPt si !!!!

3 posters

FoX Clanını NPt si !!!! Empty FoX Clanını NPt si !!!!

Mesaj  FIRTINA C.tesi Tem. 11, 2009 3:17 pm

Bir tane cıplak adam durmadan bizim kapı basan fox cLanına öLüor ndn öLüorsun dedımde bana fox cLanına npt yapıorum dıor qercekdende durmadan oluor aLın ss beyLer......
qereqinin yapıLmasını diLerim.....
SayqıLaRımLa :eXeComeBack:
https://2img.net/r/ihimizer/img23/487/foxnpt.jpg
FIRTINA
FIRTINA

FoX Clanını NPt si !!!! Empty Geri: FoX Clanını NPt si !!!!

Mesaj  erkenenes C.tesi Tem. 11, 2009 5:27 pm

yha sen execomeback harbi ne desem sana boş krdesim ulan kafa yokmu sende eğer npt olsa adam acıkca npt yapıoz dermi salak sın yha karsımızagelen adamı kesmicesmi towndan çıkamayınca bahane çoq tabi hadi krdesim biz kmsenin ne 100 ne 500 np sine muhtacız bowl hep karsılıosz senin pt ile noluo sonuc genelde ayıp yha walla ayıp soyuk adam buqün görmedim bile hem oda adamın kesildiiii resmi çeksene dicek bişi bulamıom sana aklı olan düşünürde yorum yapar... saygılar fox katliamcıları...(erkenenes))Very Happy
erkenenes
erkenenes

Mesaj  major31 C.tesi Tem. 11, 2009 5:38 pm

Ya bak kac oldu senin canınmı sıkılıyo gotunmu kasınıyo niyebol çekmemezlik yapıyorsuz

!!!!!!Fox ____ AkaRr!!!!

lol!

major31

FoX Clanını NPt si !!!! Empty Erkenes bak

Mesaj  FIRTINA C.tesi Tem. 11, 2009 5:54 pm

Adam ndn se fuL time sizin pt ye oLuor ne is bu ne anLama qeliR sizce beyLeR qeReqinin yapıLmasını diLerim SayqıLarımLa...
FIRTINA
FIRTINA

Mesaj  major31 C.tesi Tem. 11, 2009 5:58 pm

ya bak arkadasım biim npt fln yaptıgımız yok biz o adamla konumuslugumuz bie yok uydurmayın sole laflar nolur bak 1 gun brinizle 1 gun birinizle ugrasıyoz

major31

FoX Clanını NPt si !!!! Empty bak

Mesaj  FIRTINA C.tesi Tem. 11, 2009 6:01 pm

ßenım senle ne aLıp weremedım war amq Adama pm atıorum durmadan sizin pt ye öLüor diye bana bunLarı dioR napayım tmm dwm etmı diyeyim qM boyLe npt yapmak ban sebibi deqiLse aynısnı yapıcam tmm mı !!! :@
FIRTINA
FIRTINA

Mesaj  major31 C.tesi Tem. 11, 2009 6:09 pm

ya biz onu tanımıyoz bile ne sacmalıyon 2 adam kesmekle npt oluyosa sizin yaptıgınız ne !!!!!

major31

Mesaj  erkenenes Paz Tem. 12, 2009 11:01 pm

ulan mal kapı önüne adam gelcek biz kesmices eğer ben kessmessen enayi dersiniz kesersek npt dersiniz vs atarız ks atarsınız ks atarız ks dersiniz minr yaparız pedal dersiniz pot basarız myko dersiniz a.q cünkü sizler eziksiniz yanımızda bir sürü adam vardı orda ii çek o fotınu neden kmlerin kestini çekmedin göt olcaktın dimi orda yha saçma saçma execomeback ilk basda malsın dicek bişi yoq nptfalan olcaq senden baska herkes eyw mı dicek hadi bebe yha kendi basını ye seni geççem die tırsıon geçerimde sen benim kestiiim adam sayısının 3 de 1 ini alamassın hadi kocum muck
erkenenes
erkenenes

FoX Clanını NPt si !!!! Empty ne sacmalıon

Mesaj  FIRTINA Ptsi Tem. 13, 2009 3:44 pm

Sen harbici maLsın benı qeiccen diye korkuormusum lol! Lan aLLahın malı itemLe oyun oynuorsunuz biLeqimiz hakkıyLa itemsiz Ws atıp np mızı kasıorz Sizde item biLe oLsa np kasamadınız icin NPT yapıorsunuz aLLahın eziqLeri ya qec bu saLak numaRaLarını Ndn se fox cLanı on kapı qeLdinde adam inior asaqı sizin pt ye oLüor bu isi anLamadım aLLLah askına erkenes SsSS 1 lwl char acıcaz kasıcaz hmn 1 dk da skil acdırıp direk ws atıcaz warmı bunu yapmaya qötünüz ????? İTEMSİZ qerck esit sartlarda ws atıcaz o koca qötün her seyi yedi qibi bunuda yesinde qeL yapaLım ?
FIRTINA
FIRTINA