HectoR Empire Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone)

3 posters

video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone) Empty video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone)

Mesaj  danone Ptsi Ağus. 17, 2009 10:45 am

Evet Arklar İsledim Ve En Güzel Benim Videom. Bunu Benim Olduundan Sylemiorm,Cnqü En Güzel Efeck Müziq Vs Pk Baqimindan Benimqi Olms Ama İşin İçinde Arklar'i Ve Abisi Olnca İş Değisio Very Happy Bütün Userlarin İslemesini İsterim !!! Ve Siz Karar Verin Kiminqi Güzel Olmus ^^
Ben Cs Ske İstememiyorum Oyunu Bıraktım Sadace Emeğe Saygı!!!

danone

video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone) Empty Geri: video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone)

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 17, 2009 10:49 am

Böle salak salak konuşarak anca kendinizi küçük düşürürsünüz benim tanıdığım veya tanımadığım kimseye ayrıcalık gösterdiğim yok.Kazananlarıda ben seçerim siz deil kimin ne fikri olursa umrumda deil.Ben ve ortağımın kararıyla bu iki arkadaş seçilmiştir bazı arkadaşların yarası var gocunuyor galiba yediremiyolar.Neyse serverı bıraktığın iyi olmuş.kolay gelsin sana
Admin
Admin
Admin

https://hectorempire.yetkin-forum.com

video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone) Empty Geri: video yarismasini yüzde yüz ben kazanmam lazimdixD(danone)

Mesaj  Hunlays Ptsi Ağus. 17, 2009 10:57 am

Danone Bende Senin Yanındayım Rht ol Sen VE Oyundaki Bir Sürü Kişide Aynı Şeyi Düşünyor.
admin bey kendimizi küçük düşürdüğümüz yok Gerçekler Acıdır O video haketmiyordu.Herşey ortada Anket Sunalım Herkez Görsün Bu kadar Basit

Ayrıcalık Var Tabikide
Wink

Hunlays

Mesaj  danone Ptsi Ağus. 17, 2009 1:26 pm

Allah Razi Olsun Kardeşim^^
ßu Video'yu Hazirlamak İçin Çok Uğraştim Emeğe Saygı Olmadi Nese Kazanan Arklarimi Tebrik Ederim!!
ßen Gönüllerin 1.cisiyim (:
Anket Yapsak Bütün Userlara'da Sorabilirsin Hanqi Video Hak Etmiş Senin Kararin Tabi ÖnemLi(Admin Olduun iÇin)

danone

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 17, 2009 3:02 pm

Size fikrinizi sormadım yanlız yarışmayı ben düzenledim ve benim ile ortağımın kararı önemlidir yarışmaya bir çok arkadaş katıldı kimseye ayrıcalık gösterdiğimiz yok bizim tarafımızca onlar daha cok beğenildi evet gerçekler acıdır onların videosu sizinkinden daha güzel ve uzatmayın. Konu kilit
Admin
Admin
Admin

https://hectorempire.yetkin-forum.com

- Similar topics